Naše služby

Stavební činnost

provádíme kompletní stavební činnost (pozemní stavitelství), zejména se zaměřujeme na zděné rodinné domy - základové desky, hrubé stavby, fasády, suchá výstavba (SDK), zednické a obkladačské práce atd. V rámci stavebního díla zajišťujeme i ostatní odborné stavební činnosti: elektrikářské práce, instalatérsko-topenářsko-plynařské práce, tesařské a pokrývačské práce, kominické a klempířské práce atd.
Více informací - ZDE

Technický dozor investora

je technická, finanční, administrativní a časová správa Vaší stavby, podle stavebního zákona č. 183/2006 Sb., je nařízen u staveb, které čerpají finance z veřejných rozpočtů a jako zhotovitel je provádí stavební podnikatel. Tuto povinnost stavební zákon ukládá stavebníkovi. Hlavním cílem technického dozoru investora je zajistit kvalitu díla a úsporu finančních nákladů.
Více informací - ZDE

Stavební dozor - stavbyvedoucí

dle stavebního zákona č. 183/2006 Sb., je povinností každého stavebníka, zajistit pro každou stavbu prováděnou svépomocí. Svépomocí znamená vždy, tam kde není stavba prováděna dodavatelsky stavební firmou, která má oprávnění k provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Stavební dozor může provádět pouze autorizovaná osoba podle zákona č. 360/1992 Sb. Úkolem stavebního dozoru je provádět odborný dohled nad stavebníkem, jedná se tedy o kontrolní činnost.
Více informací - ZDE

Revize, zkoušky, kontroly

v rámci naší stavební činnosti také provádíme technické kontroly, revize, zkoušky a konzultace na probíhajících stavbách. Na všechny revize a zkoušky vydáváme revizní zprávy, které jsou nezbytnou součástí kolaudace pro Vaší stavbu.
Více informací - ZDE

 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.